SCA - USATF Youth - Association License        7/8/2018 - 10:22 AM
2018 USATF REGION 15 Junior Olympic Track & Field Championships - 6
                         Cerritos College                          
 
Event 361  4x100 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================   
    Team                                                Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Free Spirit Condors  'A'                              45.61Q   
     1) Armstrong, Blake                2) Crook, Leroy            
     3) Godoy, Angelo                   4) Enigbokan, Raman        
  2 Step Track Club  'A'                                  47.90Q   
     1) Cook, Jaydin                    2) Hall, Jaylen            
     3) Rodriguez, Xavier               4) Hammond Jr, Omar        
  3 A.C.T.S. Icon Track  'A'                              47.99Q   
     1) Pleasant, Rodrick               2) Harris, Judon           
     3) Stanton, Jerin                  4) Johnson III, Michael    
  4 Team D1 Elite Track Club  'A'                         48.18q   
     1) Foster, Oshea                   2) Martin, Cole            
     3) Tran, Dylan                     4) Ratcliff-Johnson, Corey 
  5 Imani Speedcity Compton  'A'                          49.29q   
     1) Frazier, Nathaniel              2) Harris Jr, Justin       
     3) Robinson, Joseph                4) Marschall, Lincoln      
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Valley United Track Club  'A'                         44.88Q   
     1) Gipson, Elijah                  2) Jones Jr, D'Shawn       
     3) Jones Jr, Jason                 4) Ize-Iyamu Jr, Patrick   
  2 Pacific Coast Shock Waves  'A'                        47.24Q   
     1) Eldridge, Luc                   2) Hampton Jr, Javon       
     3) Lewis, Isaac                    4) Boardingham, Arlis      
  3 Valley United Track Club  'B'                         47.79Q   
     1) Trejo, Mateo                    2) Mack, Seth              
     3) Stanley, Dijon                  4) Armijo, Ryan            
  4 New Era Elite Track  'A'                              48.36q   
     1) Kirk Jr, Lamarr                 2) Cooks Jr, Terrell       
     3) Smith Jr, Jonta                 4) Williams, Mason         
  5 Junior Mavericks Running  'A'                         51.69    
     1) Fishbough, Dylan                2) Anguiano, Alejandro     
     3) Schoen, Matthew                 4) Rea, Connor             
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Valley United Track Club  'A'                         44.88Q  2
     1) Gipson, Elijah                  2) Jones Jr, D'Shawn       
     3) Jones Jr, Jason                 4) Ize-Iyamu Jr, Patrick   
  2 Free Spirit Condors  'A'                              45.61Q  1
     1) Armstrong, Blake                2) Crook, Leroy            
     3) Godoy, Angelo                   4) Enigbokan, Raman        
  3 Pacific Coast Shock Waves  'A'                        47.24Q  2
     1) Eldridge, Luc                   2) Hampton Jr, Javon       
     3) Lewis, Isaac                    4) Boardingham, Arlis      
  4 Step Track Club  'A'                                  47.90Q  1
     1) Cook, Jaydin                    2) Hall, Jaylen            
     3) Rodriguez, Xavier               4) Hammond Jr, Omar        
  5 Valley United Track Club  'B'                         47.79Q  2
     1) Trejo, Mateo                    2) Mack, Seth              
     3) Stanley, Dijon                  4) Armijo, Ryan            
  6 A.C.T.S. Icon Track  'A'                              47.99Q  1
     1) Pleasant, Rodrick               2) Harris, Judon           
     3) Stanton, Jerin                  4) Johnson III, Michael    
  7 Team D1 Elite Track Club  'A'                         48.18q  1
     1) Foster, Oshea                   2) Martin, Cole            
     3) Tran, Dylan                     4) Ratcliff-Johnson, Corey 
  8 New Era Elite Track  'A'                              48.36q  2
     1) Kirk Jr, Lamarr                 2) Cooks Jr, Terrell       
     3) Smith Jr, Jonta                 4) Williams, Mason         
  9 Imani Speedcity Compton  'A'                          49.29q  1
     1) Frazier, Nathaniel              2) Harris Jr, Justin       
     3) Robinson, Joseph                4) Marschall, Lincoln      
 10 Junior Mavericks Running  'A'                         51.69   2
     1) Fishbough, Dylan                2) Anguiano, Alejandro     
     3) Schoen, Matthew                 4) Rea, Connor